Uluslararası Zati Eşya Taşıma

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı firması yurtdışı zati eşya taşıma Uluslararası Ev Taşıma; Uluslararası Ev ve Ofis Taşıma Ev Eşyası Taşıma çözümleri ile paketleme, depolama, gümrükleme, sigortalı ve sözleşmeli nakliyat sağlıyoruz.

Uluslararası zati eşya taşıma şirketleri, ülkemizde yasal izinlere sahip, C3 Yetki belgesine sahip, IAM, UND, FQC, EUROVAN vb uluslararası taşımacılık dernekleri ve acenteleri ile yasal izinlere sahip yetki belgeleri ile hizmet vermektedir. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında tüm yetki belgelerine, ISO9001 kalite belgesine sahip şirketimiz sizlere zati eşya nakliyesi sunmaktadır.

Zati eşya aynı zamanda sadece ev eşyası değil, ofis eşyaları içinde geçerlidir. Eşyalarınızın taşınması uluslararası sevkiyat aşaması oldukça titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Yurt dışı zati taşımacılığı gerekli izinler, gümrük evrakları ve yasal tüm koşulların yerine getirilmesi ile gerçekleşir. Eşyaların yerinde paketlenmesi, gümrüklenmesi, depolanması, sigortalı ve sözleşmeli olarak yeni yerinde kurulmasına kadar tüm süreç şirketimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir.