Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel eşyalar metreküp hacimlerine göre özel sandıklarımızda, veya hacimlerine uygun araçlarımız ile uluslararası olarak yeni adresinize kurulum dahil olarak teslim edilmekte. Eşyalarınız taşınma esnasında depolama, gümrük, taşıma sigortası ve sözleşme güvencesi ile nakledilir.

Uzman ekibimiz eşyalarını evinizden alınması, yerinde paketlenmesi ile sizlere en uygun parça eşya nakliyat çözümlerini sunmakta. Şirketimiz düzenli olarak Avrupa karayolu nakliyesi ile gidiş ve dönüş seferleri sağlamaktadır. Düzenli seferlerimiz ile parça eşyalarınız en kısa sürede yeni ülkesine veya Türkiye’nin her noktasına güvenle taşınır.

Uluslararası parsiyel taşıma işlemleri profesyonel lojistik firmaları tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu konuda uluslararası taşımacılık lisanları, yetki belgeleri ve Dünya genelindeki acente ağı hazır, referansları olumlu şirketleri tercih etmeniz sizlere sorunsuz güvenli parça ev eşyası taşımacılığı sunacaktır.

Uluslararası ev taşımacılığı konusunda sizlere kendi öz mal araçlarımız, deneyimli personellerimiz ile parsiyel eşya nakliye hizmetleri sunuyoruz. Taşımacılık ister komple olsun, ister parsiyel olsun paketleme, gümrükleme, depolama, sigorta ve sözleşmeli olarak tam kapsamlı olarak gerçekleştirilir.