Uluslararası Depolama

Uluslararası eşya depolama hizmetleri uluslararası evden eve nakliyat ve yurt içi nakliyat hizmetleriniz öncesi ve sonrasında dilediğiniz sürece uygulanır.

Taşınmaya bağlı olarak ihtiyaç duyulan depolama, Türkiye ve Avrupa ülkeleri ile Dünya geneline firmamızın kendi veya acente ortakları ile gerçekleştirilmekte. Türkiye’de İstanbul merkezli lojistik depolarımızda taşınma öncesi eşyaların antre depolarımızda sevkiyat tarihine kadar depolanması sağlanır. Kişiye özel depolama çözümleri, ticari mal depolama, fazla eşya depolama ve tüm depolama ihtiyaçlarınızda lojistik depolarımız hizmetinizde.

Uluslararası ev taşımacılığına bağlı olarak eşyaların depolanması ihtiyaçları 3 aya kadar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kiralık eşya depo fiyatları eşyaların metreküp hacimlerine, kalacağı süreye, sigorta tutarlarına göre değişiklik göstermekte. En uygun fiyatlı eşya depolama çözümleri için sizlere fiyat teklifi sunabiliriz. Eşyalarınızı 7/24 güvenlikli, akıllı depolarımızda, güvenlik, yangın, ısı ve nem sistemlerimiz ve size özel kapalı depolarda barınması hizmetimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.