Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı işinde uzman kadromuz ve kuvvetli acente ağımızla müşterilerimize, gereksinimlerine özel çözümler sunuyoruz. Ağır tonajlı ve yüksek boyutlu yüklerin taşınması sürecini müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda uzman ekibimizle planlayarak, istenen noktaya hızlı, güvenilir ve avantajlı nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Proje taşımacılığı alanında hizmet verirken Defne Soğutma Lojistik; müşterilerine hemde dış ticaret mevzuatı desteği vermekte, lokal bilgilendirmelerde bulunur.

Defne Soğutma Lojistik’in proje taşımacılığı kapsamında sunmuş olduğu hizmetler arasında multimodel – kombine, heavy cargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, lashing, malzeme sabitleme ve ambalajlama, sipariş izleme (order monitoring), vinç, survey ve emtea sigortası, belge akışı (post delivery), CMR ve FBL, route survey de yer almaktadır.

Proje taşımacılığında dünyanın herhangi bir noktasından başka noktaya fabrika taşınması, ekipman ve makinelerin taşınması, ağır tonajlı, özel yükleme ve gabari taşıma organizasyonu gerektiren tüm taşıma alternatiflerini müşterilerimize sunuyoruz.