Havayolu Taşımacılığı

Defne Soğutma Uluslararası Taşımacılık sektörde önemli yeri olan hava taşımacılığı müşterilerine hızlı, ekonomik, nitelikli çözümler ve alternatif hizmetler vermektedir.

Defne Soğutma Uluslararası Taşımacılık , her çeşit teknolojik gelişime adapte olabilen teknolojik yapısıyla tüm Hava Kargo operasyon faaliyetlerini elektronik ortamda gerçekleştirmektedir.

Teslim alınan yükler, varış noktasına teslim edilinceye kadar takip edilmekte, gönderici ve alıcıya gönderim bilgileri, elektronik ortamda tam olarak aktarılmaktadır.

Defne Soğutma Uluslararası Taşımacılık Hava Kargo hizmetlerinde müşterilerinin en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Siz zamanla yarışırken, Defne Soğutma Uluslararası Taşımacılık sizin yanınızda bu yarışa destek olmak için çalışmaktadır.

Defne Soğutma Kargo olarak tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağımız, kalifiye çalışanlarımız ve sağlam teknik alt yapımız ile konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multimodal taşıma gibi global nakliyat hizmetlerini hızlı ve tam olarak yerine getiriyoruz.