Fuar Taşımacılığı

Dünyanın küreselleşmesi ile beraber fuarların önemi daha da arttı ve hatta bazı iş kolları için mecburi hale geldi. Markasını global pazarlarda da konumlandırmak isteyen firmalar da ürünleriyle beraber potansiyel müşterilerini bulmak için bu fuarlarda yerlerini alıyor.

Defne Soğutma Lojistik olarak müşterilerimize dünya çapında katılmak istedikleri fuar için lojistik destek sağlamaktayız. Ürünlerinin teslimatından, boş kapların depolanmasına kadar olan süreci, 360 derece servis kapsamında gümrükleme ve sigortalama işlemlerini de uyguluyoruz.

Yurtdışı fuar lojistiği, işin tabiatı gereği farklı ülkelerin farklı gümrük ve taşıma mevzuatlarına göre maliyet, zamanlama, operasyon planlamaları gerektiren ve işleyişte hata kabul etmeyen bir hizmeti mecburi kılmaktadır. Tüm bu hizmetlerinin her aşamasının profesyonel bir kadro tarafından planlanması ve koordine edilmesi gerekiyor.

Defne Soğutma Lojistik, işinde uzman kadrosu ve dünya genelinde güvenilir acente ağıyla tüm bu zorlu süreçleri müşterileri için kolaylaştırarak, en güvenilir hizmeti en düşük maliyetlerle sunmayı amaçlamıştır.